Reference

Luc Gesvret
Vice President Accor Hotels

I have had the pleasure of having Radek Soukup as my personal trainer and coach over the last 3 years. I have been very satisfied by his approach and the care he has taken with my well-being and helping me achieve my goals.

Radek designed a personalized program to match my requirements in terms of health improvement and body fitness. It was a challenging mission for Radek as I am a busy professional who requires a lot of flexibility and at the same time a high level of commitment towards reaching my goals. It is necessary for me to be in TOP condition not only for my work but also for running marathons in my personal best time and safest manner. The program he devised is diverse, enjoyable and effective and has managed to keep me interested, motivated and in shape and, most importantly, helped me reach my goals. The program also included well-being sessions ensuring a holistic approach.

Going beyond my expectations, Radek was able to provide me with physiotherapy treatments at a time when I had serious back problems. He has always been very involved and interested in my progress and has constantly demonstrated high personal and professional qualities.

I would recommend Radek to anyone who would like to have private coaching.


Petra Tvrzová
Konzultant / Kouč

Radka jsem poznala v době, kdy péče o moji kondici nebyla ani zdaleka prioritou. Jako vytížený manažer a rodič jsem jen těžko, a ne příliš ochotně vyhledávala hodiny, které bych strávila cvičením. Cvičit  jsem začala proto, že bych asi měla…

Už při prvním setkání s Radkem nad tématem moje kondice, tělo a cíle cvičení jsem začínala vnímat, že toto téma je důležité. Více jsem si uvědomila, že tělesná schránka je mojí součástí a zaslouží si pozornost. S Radkem jsme se začali potkávat pravidelně a na společné hodiny jsem se vždy těšila. Brzy jsem poznala, že během pár prvních minut vycítí jak se cítím a jaký „trénink“ pro mě přichystat. Nenápadně mě učil vnímat svoje tělo, uvědomovat si, že co do něj „vložím“, to mi také vrátí. Uměl mě podržet i ve chvílích, kdy jsem nebyla spokojená a moje cíle se zdály na hony vzdálené. Toho si velmi cením.

Od Radka jako trenéra jsem dostala to, pro co jsem si do fitness centra přišla. Komplexní odbornost, osobní přístup. Ale získala jsem i mnohem víc. Učím se zacházet s vlastním tělem, ale i pracovat s energií, rozumět, kdy pořádně zabrat a kdy je lepší „netlačit příliš na pilu“, trénuji soustředění, ale i uvolnění. Radek mě naučil, že poznat vlastní tělo je důležité jako naučit se číst. Když se to naučím, přečtu si co budu chtít a co je zrovna třeba.

Kdybych měla Radka přirovnat k filmovým hrdinům pak je to určitě Clint Eastwood. Ve většině filmů vyrovnaný, rozvážný, mluví jen když má co říci. Ví, co říkat chce a přemýšlí o tom co a proč říkají druzí. Vím, že se o něj můžu opřít, když budu potřebovat. Realitu přijímá s pokorou, ale je optimista a veselá duše. Navíc nestojí na místě a stále hledá cesty, jak být lepší.

S Radkem spolupracuji více než rok a moje cíle se v čase mění. Koho však určitě měnit nechci je můj trenér. Proč? Našla jsem více než u osobního trenéra hledala.